Naklejki – Japońska precyzja w InCiti!

  • Etykiety i naklejki

    Etykiety i naklejki

  • Doskonała jakość wycięcia

    Doskonała jakość wycięcia

Naklejki – Japońska precyzja w InCiti!

InCiti stawia na jakość!
Naklejki – dzięki nim dokonaliśmy nowych inwestycji, kupując plotery do wycinania wykorzystujące japońską technologię. Wyróżnia je najlepsza dostępna na rynku dokładność cięcia drobnych elementów. Najnowsza technologia ARMS (system automatycznego odczytu znaczników) pozwala na precyzyjne wycinanie obiektów po obrysie do 5 mm. Jest to możliwe dzięki pomiarom znaczników w 4 punktach.

Do czego można wykorzystać plotery tnące?
Do wszelkich rodzajów naklejek lub etykiet. Zarówno naklejki jak i etykiety samoprzylepne za pośrednictwem ploterów mogą być wycięte w dowolnym kształcie. Drukowane są nie ploterami drukującymi lecz na najnowszych maszynach cyfrowych co pozwala na uzyskanie najlepszej dostępnej jakości na rynku. Podłoża na jakich mogą być wykonane to: papiery samoprzylepne, folie białe. Papiery samoprzylepne można dodatkowo uszlachetnić za pomocą folii błysk.

Jakie rozmiary naklejki?
Naklejki lub etykiety samoprzylepne drukowane są z arkuszy 320×450 mm (SRA3). Maksymalne pole zadruku to 310×440 mm. Największe wycinane za pomocą gilotyn mają format 310×440 mm. Wycinane z użyciem ploterów mają około 250 x 400 mm i jest to maksymalny format naklejki, który może być wycięty w dowolnym kształcie. W obydwóch przypadkach najmniejszy rozmiar to 5 mm.

Jaka jest jakość?
Aktualnie większość naklejek jest drukowana za pomocą ploterów drukujących. Plotery bardzo dobrze sprawdzają się przy wydrukach wielkoformatowych jednak przy małych projektach jak naklejki lub etykiety to rozwiązanie nie jest najlepszym dostępnym na runku. My wykorzystujemy do produkcji naklejek maszyn cyfrowych, co oznacza całkowicie inną, wyższą technologię druku. Dzięki temu, możemy sobie pozwolić na druk małych obiektów przy zachowaniu bardzo dobrej jakości druku. Naklejki, etykiety samoprzylepne drukowane są z palety kolorystycznej CMYK oraz liniaturze 190. Dzięki certyfikacji FOGRA, którą posiadamy, odwzorowanie kolorów jest takie, jak powinno być ze składowych kolorów zadanych w projekcie.

Zastosowanie!
Co raz częściej naklejki stosuję się do promocji firm oraz produktów. Mają lepsze przebicie reklamowe od ulotek, ponieważ ulotka w 90% ląduje w koszu, a naklejka zostanie przyklejona w dowolnym dostępnym miejscu – jest to jeden z głównych atutów tego nośnika. Dlatego też warto się zastanowić nad inwestycją w etykiety samoprzylepne przy promocji.