Druk cyfrowy

  • Konica Minolta Bizhub 1070 do druku cyfrowego

    Konica Minolta Bizhub 1070 do druku cyfrowego

Druk cyfrowy

Dlaczego nie! Drukujemy wszelkie materiały promocyjne wspomagające firmy jak i produkty. Standardowo w skład materiałów promocyjnych firm wchodzą: wizytówki, ulotki, foldery, notesy, kalendarze, zaproszenia, kartki okolicznościowe itp. Dla produktów są to: plakaty, ulotki, wobblery, notesy/kalendarzyki na lodówki. Dysponujemy aktualnie najlepszą jakością druku cyfrowego, który idealnie odwzorowywuje kolory i gwarantuje ich powtarzalność. Nasi Klienci, wykorzystują druki jako wzory kolorystyczne dla drukarni offsetowych – co dla Nas jest najlepszą rekomendacją dla jakości naszego druku.

Specyfikacja druku:
– maksymalny format zadruku: 330×480 mm
– druk na papierach: 80g – 350g
– możliwość druku na foliach.

Kiedy stosujemy druk cyfrowy?

To idealne rozwiązanie do wykonywania prac niskonakładowych oraz średnio nakładowych, kiedy druk offsetowy oraz sitodruk jest nieopłacalny ze względu na niski nakład. Główną zaletą druku cyfrowego jest szybki termin realizacji oraz doskonała jakość wydruku. Decydując się na wydruk cyfrowy mają Państwo gwarancję, że każdy wydruk będzie nasycony soczystymi kolorami bez utraty jakości.

Dzięki najnowszej technologii, druk cyfrowy można realizować od najmniejszej nawet ilości bez straty jakości. Nasza drukarnia cyfrowa gwarantuje powtarzalność kolorów przy dodrukach. Dzięki temu nie ma już potrzeby upraszczania projektu do druku małej ilości, ani niepotrzebnego drukowania dużej partii, która może się zdezaktualizować.

Najnowsza maszyna cyfrowa Konica Minolta gwarantuje większą wydajność, wyższą jakość druku oraz szeroki wybór formatu nośników. Dodatkowym atutem dla koloru jest pozyskanie certyfikatu FOGRA co wiąże się z idealnym odwzorowaniem kolorystycznym. Druk odbywa się za pomocą palety kolorystycznej CMYK, a nie RGB co ma pozytywny wpływ na kolory a co najważniejsze istnieje możliwość korekcji kolorystycznej bezpośrednio na maszynie. Dzięki możliwości zmiany liniatury na 190 cienkie czcionki drukują się czytelnie.

PAPIERY OZDOBNE

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę papierów. Drukujemy zarówno na standardowych, jak i ozdobnych papierach renomowanych producentów. W naszej siedzibie przy ul. Zbrojarzy 24 można wybrać podłoże z wzorników papierów ozdobnych, a doświadczony personel podpowie, jaki rodzaj będzie najlepiej pasował do danego projektu.